Heidelberg- Polar - Stahl - Mbo - Müller Martini - Kolbus - Wohlenberg

 Machine & Spare Parts

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik:

 

PressMak.Com’ a üye olarak istediğiniz kategoride ilan verebilirsiniz. Yapmanız gereken Klasik Silver, Gold veya Premium üyelik paketlerinden size en uygun olan paketi seçmek. Seçmiş olduğunuz paketin özelliklerine uygun olarak, istediğiniz kategoriye ilan vererek firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik Paket içerikleri ve ücretlendirme için tıklayınız.

 

Nasıl İlan Verebilirim?

 

Siteye üye giriş’ i yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan “Ücretsiz İlan Ver” ya da “Bana Özel” >> “İlanlarım” dan  “Yeni İlan Ekle” ye tıklayarak, ilan vermeye başlayabilirsiniz. İlanınızın fotoğraflı ve detaylı olması sizi avantajlı kılacaktır.

 

İlanımı Nasıl Yayından Kaldırabilirim?

 

İlanlarınızı yayından kaldırmak için “Bana Özel” >> “İlanlarım” a girerek  “Yayınlama Durumu” kısmından “Yayından Kaldır” ikonuna tıklamanız yeterlidir. İlanınız pasif olarak kalacaktır istediğiniz zaman ilanınızı güncelleyip yine aynı yerden yayına alabilirsiniz.

 

İlanımı Nasıl Vitrine Taşırım?

 

İlanlarınızı “Bana Özel” >> “İlanlarım” sayfasından “İlanı Vitrine Taşı” ikonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz istediğiniz vitrin kategorisini, süreyi ve ödeme tipini seçerek ödemeyi yaptıktan sonra en kısa zamanda ilanınız seçmiş olduğunuz vitrin sayfasında yayınlanmaya başlayacaktır.

 

İlanımı Nasıl Tekrar Nasıl Düzenlerim?

 

İlanlarınızı “Bana Özel” >> “İlanlarım” sayfasından “Kayıt Düzenle” ikonuna tıklayarak tekrardan düzenleyip yayına alabilirsiniz.

 

Firmamı Nasıl Eklerim?

 

Siteye üye giriş’ i yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan “Ücretsiz İlan Ver” ya da “Bana Özel” >> “Firma Rehberi” nden ”Yeni Firma Ekle” ye tıklayarak, firmanızı PressMak Firma Rehberine ücretsiz ekleyebilirsiniz. Firmanızı logosuyla birlikte “Firma Hakkında” bölümünü detaylı bir şekilde doldurmak sizi avantajlı kılacaktır.

 

Firmamı Nasıl Ana Sayfa Vitrinine Taşırım?

 

Firmanızı “Bana Özel” >> “Firma Rehberi” ni tıklayarak “Firmalarım” sayfasından “Firmayı Vitrine Taşı” ikonuna tıklayarak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz istediğiniz vitrin kategorisini, süreyi ve ödeme tipini seçerek ödemeyi yaptıktan sonra en kısa zamanda ilanınız seçmiş olduğunuz vitrin sayfasında yayınlanmaya başlayacaktır.

 

Firma Sayfamı Nasıl Düzenlerim?

 

Firmanızı “Bana Özel”  >> “Firma Rehberi” ni tıklayarak “Firmalarım” sayfasından “Kayıt Düzenle” ikonuna tıklayarak tekrardan düzenleyip yayına alabilirsiniz.

 

Firmayı Yayından Kaldırma: “Firmalarım” Sayfasından  “Yayınlama Durumu” bölümünden “Yayından Kaldır” ikonuna tıklamanız yeterlidir. Firmanız pasif olarak kalacaktır istediğiniz zaman Firmanızı tekrar güncelleyip yine aynı yerden yayına alabilirsiniz.

 

Firmaya Makine Parkuru Ekleme: “Firmalarım” sayfasından “Firmanın Makinelerini Yönet” ikonuna tıklayarak ”Yeni Makine Ekle” bölümü tıklayarak makine resmini ve açıklaması girerek makinelerinizi ekleyebilirsiniz.

 

Firmaya Ürün Ekleme: “Firmalarım” sayfasından “Firmanın Ürünlerini Yönet” ikonuna tıklayarak ”Yeni Ürün Ekle” bölümü tıklayarak ürün resmini ve açıklaması girerek ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

 PressMak