Heidelberg- Polar - Stahl - Mbo - Müller Martini - Kolbus - Wohlenberg

 Machine & Spare Parts

Gizlilik Politikası

PressMak Gizlilik Politikası

Sitemize üyelerimiz tarafından kaydedilen kişisel bilgilerin güvenilirliği bizler için çok önemlidir bu nedenle sitemiz gerekli olan bütün güvenlik tedbirlerini 256 bit’lik RapidSSL sertifikası alarak almıştır. PressMak’ ta kullandığınız kişisel bilgiler (İsim-soyisim, firma bilgileri, telefon numaraları, adres veya e-mail adresleri vb.) başka kurum ve kuruluşlarla eğer üyenin izni yoksa kesinlikle paylaşılmaz ama sitemiz bilgilendirme amaçlı bu iletişim kanallarını kullanır. Sitemizde sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler güvenle saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. İstendiği takdirde yenilikler hakkında bilgi vermek amaçlıda kullanılabilir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, PressMak haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde PressMak' a bildirebilirsiniz. PressMak' a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Ürün bedelini ödeme ekranında eğer kredi kartıyla ödemeyi seçmişseniz ödemeyi yapmanız için ilgili bankanın kendi sayfasından ödeme yaparsınız kesinlikle sitemizde kart bilgileri kayıt edilemez bu sistem %100 güvenli bir sistemdir.

PressMak