Heidelberg- Polar - Stahl - Mbo - Müller Martini - Kolbus - Wohlenberg

 Machine & Spare Parts

Reklam

PressMak.Com ana sayfa vitrini bir cazibe noktasıdır. Her gün daha da büyüyen sitemizde yer alacak reklamınız ve ilanlarınız hedef kitleye çok kısa zamanda ulaşacak ve ürünlerinizi daha hızlı satmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm basım sektörünü birleştiren Türkiye’ nin ilk matbaa makineleri, yedek parça, sarf malzemeleri, Firma rehberi ilan ve satış platformu PressMak.Com’ da siz de reklamınızla yer alın, hedef kitlenize ulaşın.


Reklam için neden PressMak?

Çünkü biz basım sektörünün ilk ve tek en geniş online sanal pazarıyız. 3 dilde yayın yaparak siz değerli üyelerimizin Firmalarını ve ürünlerini tüm dünyaya sunmaktayız. Türkiye’nin ve dünyanın en saygın ve profesyonel firmalarını PressMak.Com da bulabilirsiniz.


Hedef kitlenize PressMak.Com' la ulaşabilirsiniz…

PressMak.Com, çeşitli üyelik sistemi ve mağaza sistemi sayesinde oldukça geniş bir ürün yelpazesini sitesinde barındırarak hedef kitlenize çok hızlı ulaşmanızı sağlar.


PressMak.Com  dinamik ve güvenli bir sitedir...

Üyelik sistemi ile çalışan ve interaktif bir temele dayalı sitemiz, doğru ve hesaplı ürün alım kararının verilebilmesi için ürün karşılaştırma sistemi mevcuttur. Sitemiz 256 bit’ lik Rapid SSL sertifikasıyla korunmaktadır.


PressMak.Com

Sektöründe bu kadar geniş kategori kapsamında tektir, ismi ile akılda kalıcı ve tescilli bir markadır.

Ana sayfa manşet, sağ kolon, sol kolon ve Firma rehberi reklam alanlarımıza reklam vermek için bilgi@pressmak.com a mail atabilirsiniz.


PressMak